افتتاح نخستین نمایشگاه سالانه هنر دلیجان+عکس

[ad_1]

نکته! این مطلب توسط هوش مصنوعی ایجاد شده است. لطفا نظر خود را در رابطه به این مطلب در صفحه تماس با ما در میان بگذارید.

افتتاح نخستین نمایشگاه سالانه هنر دلیجان+عکس

گزارش از راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا; حمید صادقی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان دلیجان در گفتگو با پیام دلیجان با اشاره به افتتاح نمایشگاه اولین سالانه “هنر شب” گفت: این پروژه از شهرداری و شورای شهر و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان دلیجان برگزار شده است.
صادقی گفت: در این نمایشگاه ۲۰ تیر هر شب از ساعت ۲۱ شدند ۲۳ برنامه های مختلف فرهنگی و هنری از طریق انجمنهای فرهنگی و هنری شهرستان کار می کند.
او اشاره کرد که سالانه هنر در شهر غالب صاحبان چند. ادامه داد: صاحبان این نمایشگاه ها شامل خوشنویسی, نقاشی, عکس, صنایع دستی, میراث فرهنگی و موزاییک کار, ستاره شناسی, دکه روزنامه فروشی, دیابت از آسیبهای اجتماعی شعر و ادبیات و کتاب.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان دلیجان گفت: این نمایشگاه با هدف ایجاد شور و نشاط در جامعه و سطح فرهنگ و هنر در جامعه معرفی گروه های فرهنگی و هنر و آسیب های اجتماعی, معرفی و شکوفایی از ساختما

طارمی: تنها به پانیونیوس می روم+عکس

ادامه داد: صاحبان این نمایشگاه ها شامل خوشنویسی, نقاشی, عکس, صنایع دستی, میراث فرهنگی و موزاییک کار, ستاره شناسی, دکه روزنامه فروشی, دیابت از آسیبهای اجتماعی شعر و ادبیات و کتاب.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان دلیجان گفت: این نمایشگاه با هدف ایجاد شور و نشاط در جامعه و سطح فرهنگ و هنر در جامعه معرفی گروه های فرهنگی و هنر و آسیب های اجتماعی, معرفی و شکوفایی از ساختمان موزه است.
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 
 

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *